11 października 2019 roku na Seminarium Technicznym i Targach FEFCO w Palexpo Genewa FEMAT otrzymuje Srebrną Nagrode w prestiżowej kategorii Najlepsza Innowacja

“… za rozwój oprogramowania, które estymuje wytrzymałość opakowań, skracającego zarówno czas testów, jak i zmniejsza zaangażowanie zasobów ludzkich, energii i zastosowanych materiałów”.

Bardzo dobre przyjęcie Systemu BSE na targach w Genewie zostało potwierdzone jedną z najbardziej prestiżowych nagród od społeczności FEFCO.

Seminarium Techniczne i Targi FEFCO (Europejskiej Federacji Producentów Tektury Falistej) są organizowane co dwa lata. Z każdą edycją wydarzenie przyciąga największe firmy rynku europejskiego i ważnych graczy rynku światowego producentów i przetwórców opakowań z tektury falistej. Edycja 2019 odbyła się w dniach od 9 do 11 października w Palexpo Genewa. Podczas ceremonii zamknięcia rozdano nagrody FEFCO “najbardziej innowacyjnym, inspirującym oraz dbającym o zrównoważony rozwój graczom w przemyśle opakowań tekturowych”.

Więcej szczegółów znajduje się tutaj w notatce prasowej FEFCO.

Wręczenie nagrody na ceremonii zamknięcia
Reprezentanci FEMAT na targach Palexpo Genewa